Anadolu Kanyon İhtisas Spor Kulübü Derneği (ACC)

Celal Demirkıran (Başkan)

On yıldan uzun süredir kanyon sporu yapıyor. Valla, Tazı ve Kestel 1. Kol keşiflerinde bulundu. Onlarca keşif ve kanyon geçişi faaliyetine liderlik etti. KAD ve Trekist derneklerinde başkanlık ve yöneticilik yaptı. TDF (Türkiye Dağcılık Federasyon) Kanyoning Alt Kurulu Üyesi.

Fedai Erkocaoğlu (Başkan Yardımcısı)

Yirmi yıllık dağcı ve beş yıldır kanyon sporu yapıyor. SUDOSK, KARDOF, KARDAK kulüpleri kurucusu ve üyesi. TDF Dağcılık Antrenörü. Avurga ve Kestel kanyonlarının keşiflerini yapan ekipte yer aldı. TDF Kanyoning Alt Kurulu Üyesi. Yüksek Lisanslı coğrafya öğretmeni.

Erdal Bayraktar (Yönetim Kurulu Üyesi)

On yıldan uzun süredir kanyon sporu yapıyor. Kestel 1. Kol ve 2. Kol keşiflerinde bulundu. Onlarca kanyon geçişi ve mağara geçişleri yaptı. KAD derneğinde başkanlık ve yöneticilik yaptı (2008-2015). TDF Kanyoning Alt Kurulu Üyesi. Geomatik Mühendisi.

Semih Atçı (Yönetim Kurulu Üyesi)

On yıldan uzun süredir kanyon sporu yapıyor. Onlarca kanyon keşif ve geçiş faaliyetinde bulundu. KAD derneğinde yöneticilik yaptı. Manisa AKUT üyesi. TDF Kanyoning Alt Kurulu Üyesi.

 

İsmail Kılınç (Yönetim Kurulu Üyesi)

6 yıllık dağcı ve 4 yıldır kanyon sporu yapıyor. ADKK kulübü dağcılık sporcusu. Onlarca kanyon geçişinde ve Kestel 2. kol keşif faaliyetinde bulundu. TDF dağcılık eğitimlerini bitirdi. TDF Spor Tırmanış antrenörü. TDF Kanyoning Alt Kurulu Üyesi. Coğrafi Bilgi Sistemi Uzmanı Yazılım Mühendisi.